***
LINK za treći dan
***
31 ožujka 2016
30 ožujka 2016
Andora, satnica, rezultati, tabela....
***
UTORAK, 29.03.2016.
ČETVRTAK, 31.03.2016.
PETAK, 01.04.2016.
SUBOTA, 02.04.2016.
Sve utakmice možete pratiti na LINK
***
UTORAK, 29.03.2016.
- Slovačka-Bugarska 3:7
- Izrael-Malta 22:7
- BiH slobodna
- BiH-Slovačka 5:0
- Bugarska-Izrael 11:12
- Malta slobodna
Bosna i Hercegovina - Slovačka |
Tabela poslije drugog dana takmičenja |
ČETVRTAK, 31.03.2016.
- Izrael-BiH 14:0
- Malta-Bugarska 12:15
- Slovačka slobodna
Tabela poslije trećeg dana takmičenja |
PETAK, 01.04.2016.
- BiH-Malta 12:5
- Slovačka-Izrael 10:10
- Bugarska slobodna
Tabela poslije četvrtog dana takmičenja |
SUBOTA, 02.04.2016.
- Bugarska-BiH 3:15
- Malta-Slovačka 7:15
- Izrael slobodan
Konačna tabela |
Sve utakmice možete pratiti na LINK
***
29 ožujka 2016
28 ožujka 2016
Juniorska reprezentacija BiH doputovala u Andoru
***
Danas je U-18 reprezentacija Bosne i Hercegovine doputovala u Andoru gdje će učestvovati na Evropskom prvenstvu za juniore, Konferencija 2.
Raspored utakmica:
Bosna i Hercegovina: Mehmed Fetić, Adi Begović, Brane Jokanić, Muamer Bošnjak, Husein Sitnić, Namik Mahmić, Selmin Bešo, Almas Dedić, Miralem Lekić, Adnan Silajdžija, Haris Memić, Branislav Nikolić, Dragan Šavrljuga, Nurija Navrboc, Meho Tanjić, Amer Sinanović, Novica Jokanić, Eldin Kotorić, Vedad Čurić i Avdo Piljug.
Selektror: Safet Čerim
***
Danas je U-18 reprezentacija Bosne i Hercegovine doputovala u Andoru gdje će učestvovati na Evropskom prvenstvu za juniore, Konferencija 2.
Raspored utakmica:
- 30.03.2016. BiH - Slovačka
- 31.03.2016. BiH - Izrael
- 01.04.2016. BiH - Malta
- 02.04.2016. BiH - Bugarska
Bosna i Hercegovina: Mehmed Fetić, Adi Begović, Brane Jokanić, Muamer Bošnjak, Husein Sitnić, Namik Mahmić, Selmin Bešo, Almas Dedić, Miralem Lekić, Adnan Silajdžija, Haris Memić, Branislav Nikolić, Dragan Šavrljuga, Nurija Navrboc, Meho Tanjić, Amer Sinanović, Novica Jokanić, Eldin Kotorić, Vedad Čurić i Avdo Piljug.
Selektror: Safet Čerim
***
23 ožujka 2016
Andora, U18 Evropsko prvenstvo
****
Polazak u Andoru je planiran u nedjelju, 27.03.2016. godine u 05,00 sati sa Kamberovića polja. Okupljanje u 04,45 sati.
VAŽNO !!!!!!!
U SUBOTU POMJERITE SATOVE ZA JEDAN SAT UNAPRIJED !!!
***
Polazak u Andoru je planiran u nedjelju, 27.03.2016. godine u 05,00 sati sa Kamberovića polja. Okupljanje u 04,45 sati.
VAŽNO !!!!!!!
U SUBOTU POMJERITE SATOVE ZA JEDAN SAT UNAPRIJED !!!
***
19 ožujka 2016
Pobjeda Čelika u posljednjem kolu RRC-a
***
Zenica, 19.03.2016. godine
Stadion Kamberović polje
Vrijeme: 14,00 sati
Sudac utakmice: Marijo Jelavić
Pomočnici: Kemal Šestić i Amra Vidimlić
Delegat utakmice: Benjamin Karić
ČELIK ZENICA - DONAU WIENE 24:14 (19:11)
Čelik Zenica: Mrkaljević Muhamed, Čerim Emir, Kavazović Armin, Haračić Alem, Ahmić Nejro 5, Kubat Jasmin, Suljić Ammar, Zadić Armin 5, Spahić Fadil, Bišić Mahir, Tufekčić Sedad 9, Glavaš Selmir 5, Topčić Semir, Hamzić Adnan, Keserović Danijel, Selimbegović Nermin, Smajlović Samed, Ramić Alen, Helvida Arnel, Mrgić Sandro, Begić Haris i Zadić Haris.
Treneri: Kenan Uzunović i Ermin Mušinović
Donau Wien: Rene Bachofner, Bogdab Mihailović, Boris Tešić, Artschil Okroporidse, Johannes Dachler, Titus Nsubuga, Stephen Asboth, Jonas Hecker, Max Navas 9, Nicos Hnilicka, Michael Kerschbaumer, Tomas Spricher 5, Milan Sabo, Stephan Reiseneder, Alex Radomirov, Sebastian Borer, Dulian Kohn i Roger Brondt.
Treneri: Philipp Wipplunger i Steve Doyle.
By Draženko Jurišić
Uskoro više fotki....
***
Zenica, 19.03.2016. godine
Stadion Kamberović polje
Vrijeme: 14,00 sati
Sudac utakmice: Marijo Jelavić
Pomočnici: Kemal Šestić i Amra Vidimlić
Delegat utakmice: Benjamin Karić
ČELIK ZENICA - DONAU WIENE 24:14 (19:11)
Čelik Zenica: Mrkaljević Muhamed, Čerim Emir, Kavazović Armin, Haračić Alem, Ahmić Nejro 5, Kubat Jasmin, Suljić Ammar, Zadić Armin 5, Spahić Fadil, Bišić Mahir, Tufekčić Sedad 9, Glavaš Selmir 5, Topčić Semir, Hamzić Adnan, Keserović Danijel, Selimbegović Nermin, Smajlović Samed, Ramić Alen, Helvida Arnel, Mrgić Sandro, Begić Haris i Zadić Haris.
Treneri: Kenan Uzunović i Ermin Mušinović
Donau Wien: Rene Bachofner, Bogdab Mihailović, Boris Tešić, Artschil Okroporidse, Johannes Dachler, Titus Nsubuga, Stephen Asboth, Jonas Hecker, Max Navas 9, Nicos Hnilicka, Michael Kerschbaumer, Tomas Spricher 5, Milan Sabo, Stephan Reiseneder, Alex Radomirov, Sebastian Borer, Dulian Kohn i Roger Brondt.
Treneri: Philipp Wipplunger i Steve Doyle.
By Draženko Jurišić
Uskoro više fotki....
***
Pretplati se na:
Postovi (Atom)